H-color Herbol Scandiccare Colorex
Položit dotaz

Poradna barvy-laky

Renovace starých lazur

Dobrý den, povrch dřeva natřený kdysi světlým olejem je dnes převážně zešedlý. Co byste doporučil, aby dřevo po každém dešti nesálo vodu?

zobraz odpověď

Obnova nátěrů euro oken

Dobrý den,

chtěl bych vás požádat o informaci o množství netěkavých látek (sušiny) u barvy Herbol Offenporing a o vhodnosti použití barvy na opravu dřevěných euro oken starých 8 let, původně nastříkaných výrobcem oken Vekra barvou od firmy Glasurit. Okna byla pravidelně 1x za rok ošetřována oživovací sadou (lahvička s houbičkou). Děkuji.

zobraz odpověď

Přetření bílé lazury jiným odstínem

Dobrý den, je možné lazuru v bílé barvě přetřít jiným odstínem?

zobraz odpověď

Renovace dřevěné chaty

Dobry den muzete mi poradit jakou barvu z vasich vyrobku mam pouzit pro nater venkovnich ploch chaty. Je to chata drevena a stary nater je obrousen.

Dekuji za radu a tesim se na spolupraci.
Zdravim L.S.

zobraz odpověď

Renovace kuchyňské linky

Dobrý den,
léta používám Vaše produkty ať už venti 3 plus (dříve fenstervais), základ na dřevo, nebo PU satin, ale nyní jsem natírala kuchyňská dvířka emailem, který jsem měla doma (cca 5 let starý nenačatý obal) - PU satin, nádherně saténový lesk, nebo spíš mat, barva došla, zakoupila jsem tutéž barvu, připravila si dveře pod vrchní nátěr otevřela barvu a natřela, ale o "SATINU" nemůže být ani v nejmenším řeč, vypadá to jako vysoký lesk! Což jsem vůbec nechtěla, to bych si koupila Hebolux gloss. Údajně zmatní, ale popravdě nevěřím tomu, že to bude vypadat stejně.

Nedala jsem na Herbol dopustit pro jeho úžasné vlastnosti rozliv, kryvost,vzhled, ale tohle je pro mne zklamání už proto, že doma s ním mám natřeno vše, nemluvě o tom, že nedokončená dvířka skříněk v kuchyni už asi tak zůstanou, nebo budou vypadat jinak. Netušila jsem, že byla změněna celá technologie Herbolu, prakticky jde o úplně jiný produkt, než za který jsem ho měla.

Nemáte prosím nějakou informaci,kde by se dal sehnat ještě ten původni (před tou EU proměnou) tzn. i prošlý? Moc by mi to pomohlo a potěšilo. Omlouvám se, ale tato "vylepšená" receptura mi to dost zkomplikovala, nemělo by se to asi prodávat pod stejným obchodním názvem, není to totéž. Děkuji.

zobraz odpověď

Renovace bílých dřevěných dveří

Dobrý den, právě renovujeme staré dveře. Již máme okna natřené barvou Herbol a jsme s ní velmi spokojeni. Chtěli bychom se poradit, jaká barva by byla vhodná na vrchní emailový nátěr interiérových dřevěných dvěří v bílé barvě? Děkuji.

zobraz odpověď

Nátěr smrkové podlahy

V podkroví mám novou dřevěnou smrkovou podlahu. Požaduji prosím poradit, jakými produkty ji mám natřít dobrou odolností nejlépe matem nebo přinejhorším pololeskem. V rodině jsou děti, které se budou po podlaze pohybovat. Děkuji za seriozní odpověď.

zobraz odpověď

Odstranění starých nátěrů z oken

Jaký je správný postup, pokud použiju k odstranění starých barev na dřevěném okenním rámu chemický odstraňovač barev a potom bych chtěl rámy natírat barvou Herbolux Grund ZQ a vrchním emailem Herbol-Profi-Satin ZQ. Děkuji.

zobraz odpověď

Ředidlo pro lazury

 Dobrý den, můžete mi prosím odpovědět čím ředit lazurovací nátěr na dřevo. V 5kg plechovkách je poměrně hustý. Děkuji a přeji hezký den.

zobraz odpověď

Obnova dřevěných dveří

Dobrý den,
prosím o informaci. Před lety jsem natíral dveře barvou Herbol Seiden-Herbol Herbosatin. Jednalo se o vrchní nátěr. Pokud jsem správně hledal, tak nyní je tato barva nahrazená Profi-Satin ZQ. Je to tak správně?.

zobraz odpověď

Renovace starých dveří

Dobrý den, mám několik dveří, opálené,natřené v základu, ale bude nutné ještě kytovat. Není možné dřevěné rámy demontovat a položit na plochu. Prosím o radu, jaký použít postup, plnidlo a nátěr. Děkuji za radu a pomoc.

zobraz odpověď

Tvrdovoskový olej

Dobrý den, mám od Vaší firmy koupený vosk na podlahy. V technickém listu jsem nenašla, jestli je vodouředitelný nebo ředidlem. Jak vyčistit váleček? Vodou? Předem děkuji za odpověď.

zobraz odpověď

Terasa s bezbarvou lazurou

Dotaz na UV ochranu OFFENPORIG PRO-DECOR ZQ bezbarvý, Od prodejce jsem dostal info, že PRO-DECOR ZQ bezbarvý nemá ochranu proti UV a časem se začne loupat. Chci jej použít na dřevo terasy. Předem děkuji za odpověď. 

zobraz odpověď

Jak často lazury obnovovat

Dobrý den, před čtyřmi roky jsem natřel venkovní dřevěné obložení chaty a dřevník lazurovací barvou Herbol-ořech (tři nátěry).

S nátěrem jsem velmi spokojen, zatím vypadá pěkně a neporušeně, ale vím, že není věčný. Proto mám dotaz. Po kolika letech je potřeba obnovit nátěr a kolik vrstev nátěru?

Dále potřebuji poradit s odstínem, protože pokud použiji znovu Herbol-ořech, tak výsledný nátěr bude stále tmavší, což nepotřebuji. Lze použít pro obnovu např. bezbarvou lazuru, nebo co použít, abych udržel přibližně stejný odstín. Předem děkuji za radu.

zobraz odpověď

Vhodná lazura na štít domu

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit vhodnou lazuru na dřevěný štít na rodiném domu. Předem děkuji a přeji pěkný den.

zobraz odpověď

Užití bezbarvé lazury na dřevo

Chtěl bych si u Vás v Libuši osobně zakoupit bezbarvý Herbol k přetření oken (původní nátěr týž). Rád bych se zeptal, jak se k Vám dostanu busem z metra Kačerov a jaká je cena nejmenšího balení  tohoto nátěru.

zobraz odpověď

Nátěr na dřevo

Dovoluji si Vás oslovit a požádat tímto o radu. Bylo mi doporučeno, že nejlepší na prvotní venkovní nátěr palubek, trámů, lišt atd. je nejlepší "HERBOL".

Vzhledem k tomu, že nemám zkušenosti, prosím o informaci jaký konkrétní "herbol" je vhodný pro jejich první nátěr. V případně, že je třeba více nátěrů, zda je možné natírat stejným druhem nebo musím mít jiný druh. Ještě prosím o informaci, v jakých barvách je výrobek nabízen, jaká je spotřeba na m2 a cena za jednotlivá balení.

Omlouvám se za dotaz, ale nemám se o dané problematice s kým poradit.

zobraz odpověď

Ochrana proti sprejerům

V našem truhlářství používáme lazury na dřevo HERBOL, jsou velmi kvalitní. Nyní po nás chce zákazník, abychom nátěr lazurou Herbol ( asi odstín ořech) chránili ještě navíc nějakým nátěrem proti spreyerům. Prosím o zprávu, zda máte v nabídce něco, co by splňovalo tento požadavek ? (nejlépe stříkáním a hlavně tedy pro použití na lazuru)

zobraz odpověď

Odstíny lazur

Prosim o zaslani nebo radu kde se muzu podivat na odstiny OFFEPORIG PRO-DECOR, pisete ze mate 17 odstinu. Potrebuji vybrat odstin na vrata do ulice na Praze 1.

zobraz odpověď

Životnost nátěru

Provedli jsme nátěr dřeva (dýhovaných překližek)ve venkovním prostředí na Vysočině materiálem Herbol-Offenporig Pro-Décor ZQ. Prosím o informaci jaká je životnost nátěru, případně po kolika letech je třeba nátěr obnovovat a jakým způsobem. Děkuji předem za poskytnutí informací.

zobraz odpověď

Nátěr do kuchyně

Lze z produkce firmy Herbol zakoupit barvu na dřevo v odstínu světlejší slonová kost?Před necelým půl rokem jsme si nechali na zakázku vyrobit kuchyňskou linku z masivního dřeva, která by měla být natřena tímto odstínem. Linku jsme si nechali vyrobit a dovézt přes zprostředkovatele, který nyní patrně přestal podnikat v tomto oboru, a já nemám žádné další bližší informace ohledně přesného čísla a typu této barvy Herbol. Barvami Herbol jsme již natírali, byli jsme s nimi spokojeni, a tak jsme se nechali uklidnit názvem barvy - světlá slonová kost - zdálo se nám zcela pravděpodobné, že barva Herbol s takovým označením existuje, ale teď bych potřebovala zjistit, zda lze tento typ barvy Herbol vlastně doobjednat. Rádi bychom si ještě chtěli nechat dodělat do kuchyně další nábytek v tomto odstínu barvy, která je jemně vanilkově zabarvená, a vypadá naprosto úžasně, ale nedaří se mi zjistit žádné bližší informace. Děkuji za případné upřesňující informace.

zobraz odpověď

Ceník lazur Herbol

Potřebuji cenovou nabídku na lazuru palisander od Herbol.

zobraz odpověď

Lazury a ředidlo

Můžete mi prosím poradit, jestli ředidlo Herbol V 40 lze nahradit  nějakým českým ředidlem např. 6006 nebo jiným. Odkoupil jsem od souseda zbytek lazury Herbol a potřebuji lehce přetřít malou plochu co nejřidším  nátěrem a pak umýt štětec.

zobraz odpověď

 


tvorba webových stránek