H-color

Poradna

Kamarádi nám doporučili Váš nátěr Herbol Metakryl Siegel, ale nejsem si jistá výběrem ani jinými věcmi, proto bych Vás ráda požádala o radu. Potřebuji odolný omyvatelný nátěr bílé barvy, který bude vypadat jako ostatní normálně bíle vymalované zdi. V právě vznikacící kuchyni budu mít ostrůvek s varnou deskou pod šikmým stropem podkroví. Nad vařičem samozřejmně digestoř, ale obecně se dá očekávat, že nějaké prskání z vaření bude na šikmém stropě končit poměrně často. Proto potřebuji takový nátěr, pro který by kapičky oleje či guláše či mastné výpary nepředstavovaly neřešitelný problém. Dále bych tímto nebo případně jiným také bílým nátěrem natřela stěnu v okolí pračky a sušáku na prádlo, aby se mi mokré prádlo neotíralo o malbu. A dále pak stěny na záchodě, který bude v 80cm široké nice a jeho stěny mohou být znečištěny špatným mířením malého syna a proto bych chtěla, aby se daly také omývat.

Budu Vám vděčna za radu co použít, aby to vypadalo stejně jako bílá malba všude kolem. Dále bych se ráda zeptala na délku dodání. Praha 4, ale i Brandýs, Říčany či Palmovka jsou pro nás dostupné.

Dobrý den, rád bych použil tento produkt, ale přesně nevím, jak se jmenuje, po telefonu jsem zaslechl methakryl, ale na hrbol.cz jsem nic podobného nenašel.
Děkuji za zaslání názvu výrobku, jde o nátěr do sprchového koutu.