H-color Herbol Scandiccare Colorex
Položit dotaz

Poradna barvy-laky

Antigraffiti nátěry

Dobrý den,

v nedávné době jsme spolu hovořili o výběru fasádní barvy na fasádu vinohradského činžáku. Nátěr byl úspěšně dokončen a nyní bychom rádi spodní partie domu ošetřili antigrafiti nátěrem.

Chtěl bych Vás tímto poprosit o radu ohledně výběru produktu, který by nejlépe vyhovoval k vaší silikátové fasádní barvě. Rádi bychom aby výsledný antigrafiti nátěr byl matný a na fasádě co možná nejvíce splýval se silikátovým nátěrem na zbytku fasády. Nevyrábí něco sám Herbol? Děkuji předem za pomoc!

zobraz odpověď

Křídování povrchu fasádní barvy

Dobrý den,
V roce 2000 jsem provedl nátěr fasády bílou barvou HERBOL a dnes při pohmatu rukou na fasádu dochází ke křídování podkladu, tj. k uvolňování částic barvy. Povrch tedy již neplní původně garantované vlastnosti, zejména omyvatelnost.

Můžete mi poradit, jak tento stav napravit, tj. jak zajistit znovuomyvatelnost podkladu a jeho naprostou celistvost?

Můžete mi také sdělit, zda je tento stav normální? Dochází k těmto problémům po 12 letech od aplikace barvy běžně?

zobraz odpověď

Fasádní silikonový nátěr

Dobrý den, v rámci projektu, který zpracováváme pro jeden objekt v Brandýse nad Labem jsme, pro fasádu tohoto objektu, navrhli klasické štukové omítky. Mohli byste nám prosím doporučit vhodný silikonový nátěr pro takový typ fasády? (barevnost – odstíny šedi)

Dále bychom potřebovali pro portál tohoto objektu aplikovat nějaký antigrafiti nátěr, pokud možno transparentní matný, aby nebyl na fasádě patrný.

zobraz odpověď

Fasáda rodinného domu

Dobrý den, potřebovali bychom osvěžit barvu fasády našeho rodinného domu. Jednalo by se o světlý odstín, cca 250 m2. Co byste nám prosím doporučili z vaší nabídky a jak by se to pohybovalo cenově?

zobraz odpověď

 


tvorba webových stránek