H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy a novinky

Jarní fasádní sleva Herbol

Jaro je na postupu, optimální doba pro obnovu zimou poškozených fasád. Pokud se rozhodnete pro některou z profesionálních fasádních barev Herbol, získáte je se slevou

10 %

Akce se týká všech fasádních barev včetně tónovacích bází a penetrací:

Slevová akce probíhá od 10. května do 30. června 2021.

Jarní sleva olejů Scandiccare -15 %

Každý se již těší na posezení na své terase či zahrádce, když ho covid jinam nepouští. Během letošní dlouhé zimy však byly veškeré dřevěné konstrukce enormně namáhané, a proto je musíme před jarní sezónou důkladně ošetřit.

Abychom Vám usnadnili rozhodování, zda koupit kvalitní německý výrobek u nás anebo cosi levného neznačkového v baumarktech, nabízíme Vám jarní slevu ve výši 15 % na nejvýznamnější produkty Scandiccare včetně jejich zakázkového tónování (Olej na zahradní nábytek, Terasový olej světlý, tmavý), a to od 1.dubna do 31. května 2021.

Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodáním až k Vám domů.

Soutěž Herbol Historic 2019

Vyhodnocením poroty skončil již 12. ročník soutěže o nejlépe obnovenou historickou fasádu v uplynulém roce za použití barev Herbol. V porotě zasedli za památkáře Ing.arch. Miloš Solař, Ph.D. (NPÚ-GŘ, Praha) a Ing.arch. Pavel Wewiora (NPÚ, územní odborné pracoviště v Brně), za architekty Ing.arch.Tomáš Šantavý (Proj. ateliér pro architekturu a pozemní st. s.r.o.) a Ing. arch. Marek Tichý (ARCHATT s.r.o., Brno), a za technology Ing. Pavel Jakoubek (St...udio acht s.r.o., Praha) a Ing. Michal Čech, CSc. (H-Color s.r.o.).

Vítězný vavřín získal Millesimovský palác v Praze 1, Celetné 13 - rozlehlý barokní palác s pestrou historií, který zažil italský hraběcí rod, Ústav marxismu-leninismu i vědce z Univerzity Karlovy. Obnovu provedla firma Avers s.r.o.

Druhý v pořadí skončil soubor osmi domů v Tomášské ulici v Praze na Malé Straně, restaurovaný pro potřeby Parlamentu ČR firmou Oliver Braun s.r.o.

Na třetí místo dosáhla Státní opera Praha, prováděcí firma Terrigena Sart s.r.o. Na dalších místech skončily 200 let stará bývalá škola v Měčíně u Klatov a dřevěný lovecký zámeček Šámalova chata na Nové Louce v Jizerských horách.

Na většině staveb byla použita vápenná barva Herbol Mineralfarbe, pouze na Státní opeře předepsali památkáři barvu silikátovou. Dřevěná Šámalova chata byla obnovena dvojitým nátěrem rozpouštědlové lazury Offenporig Pro-Décor v tmavém odstínu palisandr.

Detailnější informace k letošnímu vyhlášení soutěže Herbol Historic najdete zde.

Bläueschutzgrund levnější!

Výborná zpráva pro všechny, kdo se chystají ošetřit dřevo lazurami Herbol Offenporig. Cena protiplísňové penetrace Bläueschutzgrund byla v uplynulých dnech výrobcem výrazně snížena, např. u balení 5 L dělá sleva téměř 200 Kč!

Penetrace je nepostradatelná především u světlých lazur, její vynechání se rychle projevuje vznikem šedomodrých skvrn na povrchu dřeva.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1349,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.