H-color

Akce

Novinka: Herbol Imprägnier-Lasur FS

Tenkovrstvá olejová lazura

Nová tenkovrstvá lazura na dřevo pro vnější prostředí s obsahem přírodních rostlinných olejů. Je vhodná na nové i renovační nátěry na veškeré objemově nestálé podklady (ploty, podbití, fasády). Je lehce zpracovatelná, dobře proniká do dřeva, je prodyšná a současně vodoodpudivá. Nepotřebuje speciální penetraci, obsahuje preventivní ochranu před plísněmi a řasami.

Lazura se míchá z bezbarvé báze TA ve všech klasických přírodních odstínech podle vzorkovnice Offenporig Pro-Décor, jakož i v libovolných pastelových tónech (šedá, švédská červená aj.)

 Offenporig-Imprägnier-Lasur-vzorník-900  

Scandiccare - květnové terasy 2024

Jarní slevová akce olejů Scandiccare

10 % ZDARMA

Čistič dřeva 1 L, 2,5 L

Terasové oleje (světlý, tmavý, tónované) 1 L, 3 L

Do 31.05.2024

Colorex - terasová lazura Proper -25%

Proper je silikon-alkydová bezbarvá olejová lazura na rozpouštědlové bázi, určená pro venkovní transparentní impregnaci dřeva, teras či zahradního nábytku. Použité pojivo má nejvyšší známou odolnost proti UV-záření ze všech alkydových pryskyřic.

Čínský tungový olej zase zajišťuje výborný průnik do dřeva a nejlepší vodoodpudivost z existujících olejů. Na vyžádání je možné ji natónovat do klasických okrových či hnědých odstínů.

Po kterýkoliv den v květnu 2024 ji můžete na našem e-shopu obdržet o plnou čtvrtinu levněji!

Jarní fasádní sleva Herbol 2024

Neváhejte - na velké fasádě představuje naše sleva úsporu mnoha tisíc korun!

V období 1.5.-30.6.2024 získáte ve skladech H-Color s.r.o. následující

fasádní barvy se slevou 5 %

Neváhejte a využijte dnešní nabídku k jarním opravám Vašich fasád!

Doprodej Colorex - poslední balení

Nevyužít v době všeobecného zdražování takovéto cenové výprodeje !?

1) Colorex Fönster Plus -32 %:

barva na okna Fönster Plus (od 150 Kč/bal.), bílá, rozpouštědlová, základ i vrch v jednom, obdoba Herbol Venti 3Plus. Na vyžádání lze tónovat ve světlých a středních odstínech.

2) Doprodej posledních balení:

- vrchní rozpouštědlový email Lackfärg (-55 %): varianty polomat 30/lesk 80, při použití odpovídajícího základu na libovolný podklad, tónovatelné v neomezených odstínech.

- vrchní polyuretanová barva Klenod (-58 %): vodouředitelná, varianty mat 15/pololesk  40/lesk 70, barva do interiéru na silně namáhané podklady, vysoká otěruvzdornost a omyvatelnost, použití kuchyňské linky, dětské pokoje, schodiště.

Tónování olejů

Dobrá zpráva pro každého, kdo chce mít dřevěnou fasádu nebo terasu napuštěnou přírodními oleji, ale nevyhovují mu bezbarvé odstíny s nízkou ochranou proti UV-záření.

Na přání Vám je natónujeme do klasických přírodních odstínů (pinie, světlý dub, teak, mahagon, palisandr a.j.) nebo moderních pastelových (různé šedi nebo švédská červená atd.).

Životnost Vaší fasády prodloužíte několikanásobně, Vaše venkovní terasa nebo podlaha v interiéru získají spolehlivou ochranu a výrazný ušlechtilý vzhled.

Vzorníky pro fasádní, pergolový, terasový a tvrdovoskový olej

 Vzorníky pro fasádní a pergolový olej  Vzorníky pro terasový a tvrdovoskový olej