H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Herbol na Hrad!
Volte Herbolux PU-Satin! Pražský hrad, Španělský sál, barva Herbol 

Nevíte, koho v příštích dnech volit? Dejte na nás a volte ušlechtilý email Herbolux PU-Satin!
Již okolo roku 1985 byl pro obnovu dřevěných ostění Španělského sálu na Pražském hradu dovezen z tehdejšího západního Německa špičkový polomatný bílý email Seiden-Herbol. Při kompletní renovaci sálu v roce 2006 byl použitý jeho nástupce - polyuretan-alkydový rozpouštědlový email Herbolux PU-Satin. Barva má dokonalý rozliv, nejsou vidět tahy štětcem. Bez problému lze pracovat i ve svislé poloze, aniž by docházelo ke stékání barvy. Herbolux PU-Satin se aplikuje v kombinaci se základem Herbolux Grund buďto bílý nebo natónovaný ve světlých a středně sytých odstínech.

Oba produkty nabízíme nyní s akční slevou ve výši 12 %.

Volte rychle, akce končí 28. února 2018!

 

Novinka - Herbol 30 L malířina!Herbol 30 L malířina

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.