H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Scandiccare Fasádní a Pergolový olej - speciální nabídka

Slevová akce -15 %

Dva typy speciálních impregnačních olejů pro dřevěné fasády a venkovní přístřešky získáte přes léto o plných 15% levněji. Uvedené oleje nemění charakter stavby, naopak zvýrazňují přírodní tón dřeva. Doporučujeme je přitónovat je minimálně do světlého okrového odstínu.

Oproti bezbarvému oleji se tak výrazně zvýší odolnost dřeva proti UV-záření a prodlouží tak jeho původní vzhled i životnost.

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Letní sleva -21 %

Speciální barva na okna

Tixotropní rozpouštědlová barva na dřevo do exteriéru a interiéru. Speciálně vhodná pro  nátěry oken, nábytku i dalších dřevěných povrchů. Barva splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Díky tixotropním vlastnostem se bez problémů aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. Barevné tónování na míchacích strojích Colorex-MIX.

Barva je modifikací původní švédské barvy Trogen podle požadavků profesionálních natěračů. Letní sleva platí pouze do 31.08.2019!

Bläueschutzgrund levnější!

Výborná zpráva pro všechny, kdo se chystají ošetřit dřevo lazurami Herbol Offenporig. Cena protiplísňové penetrace Bläueschutzgrund byla v uplynulých dnech výrobcem výrazně snížena, např. u balení 5 L dělá sleva téměř 200 Kč!

Penetrace je nepostradatelná především u světlých lazur, její vynechání se rychle projevuje vznikem šedomodrých skvrn na povrchu dřeva.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.