H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Colorex lazura Norden 10 % zdarma

Špičková lazura na dřevo, odzkoušená drsným severským klimatem. Testování v nezávislé zkušebně prokázalo, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu. Lazura Norden se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva, ve dvou šedých a typickém červenohnědém odstínu (švédská červená). Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja 1-Klasik, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura je nyní ve speciální akční slevě 10 %, odstín vlašský ořech má extra slevu plných 43 %!! Akce končí 31.10.2018.

Podzimní slevová akce olejů -10 %

V letošním horkém létu byly veškeré dřevěné konstrukce enormně namáhané, je proto potřeba je před zazimováním důkladně ošetřit. Abychom Vám usnadnili rozhodování, zda koupit u nás kvalitní německý výrobek anebo cosi levného neznačkového kdesi v baumarktech, nabízíme Vám zajímavou podzimní slevu ve výši 10 % na nejvýznamnější produkty Scandiccare včetně jejich zakázkového tónování (Fasádní olej, Terasový olej světlý, tmavý), a to až do 31. října 2018.

Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodáním až k Vám domů.

Podzimní fasádní sleva Herbol

Podzim je hlavní sezónou pro opravy fasád - slunce již nepraží, lze plynule natírat bez kocourů a fleků. Proto i my vám vycházíme vstříc, a u veškerých
fasádních barev Herbol jsme se rozhodli Vám nabídnout doplňkovou

slevu  10%

přičtenou k Vašim dosavadním odběratelským slevám!  Akce se konkrétně týká těchto produktů:  

Tedy kdo má např. trvalou slevu 12 %, dostane na fasády 22 %!
A pokud jste zatím žádnou slevu neměli? Potom obdržíte na Vaši objednávku právě oněch 10%! 
Akce probíhá do 31. října 2018, barvy dopravujeme na Vaši stavbu do 48 hodin.

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Novinka sezóny!

Speciální barva na okna

Tixotropní rozpouštědlová barva na dřevo do exteriéru a interiéru. Speciálně vhodná pro  nátěry oken, nábytku i dalších dřevěných povrchů. Barva splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Díky tixotropním vlastnostem se bez problémů aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. Barevné tónování na míchacích strojích Colorex-MIX.

Barva je modifikací původní švédské barvy Trogen podle požadavků profesionálních natěračů.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.