H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Kvalitní lazura Norden v akci -12 %

Velmi kvalitní tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic pro venkovní a vnitřní použití, v příjemných přírodních odstínech. Je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit penetračním přípravkem Grundolja.

Lazura se dodává v 10 základních odstínech klasického dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX. Bližší údaje naleznete v rubrice Colorex - Barvy na dřevo - Lazury a laky. Lazuru koupíte buď na e-shopu nebo u vybraných prodejců (adresy sdělíme telefonicky).

 

Jarní fasádní sleva Herbol

Jaro je na postupu, optimální doba pro obnovu zimou poškozených fasád. Pokud se rozhodnete pro některou z profesionálních fasádních barev Herbol,  tak budou v tomto období zlevněny

o  10%

Akce se týká všech fasádních barev včetně tónovacích bází a penetrací:


Slevová akce probíhá od 1. května do 30. června 2019.

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Novinka sezóny se zaváděcí cenou -15 %!

Speciální barva na okna

Tixotropní rozpouštědlová barva na dřevo do exteriéru a interiéru. Speciálně vhodná pro  nátěry oken, nábytku i dalších dřevěných povrchů. Barva splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Díky tixotropním vlastnostem se bez problémů aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. Barevné tónování na míchacích strojích Colorex-MIX.

Barva je modifikací původní švédské barvy Trogen podle požadavků profesionálních natěračů.

Bläueschutzgrund levnější!

Výborná zpráva pro všechny, kdo se chystají ošetřit dřevo lazurami Herbol Offenporig. Cena protiplísňové penetrace Bläueschutzgrund byla v uplynulých dnech výrobcem výrazně snížena, např. u balení 5 L dělá sleva téměř 200 Kč!

Penetrace je nepostradatelná především u světlých lazur, její vynechání se rychle projevuje vznikem šedomodrých skvrn na povrchu dřeva.

Jarní slevy olejů a lazur

Zákazníka nejvíce motivuje ke koupi kvalitní výrobek za dobrou cenu.

Proto od 1. dubna nabízíme švédskou lazuru Colorex Norden a německé oleje Scandiccare (Terasový světlý, Terasový tmavý a Olej na zahradní nábytek) s jarní slevou 12%. Sleva platí i pro individuální tónované odstíny.

Výrobky jsou k dispozici na našem e-shopu nebo ve vybraných prodejnách do 30. června 2019.

Dulux, JUB, Komaprim - nově v nabídce H-Coloru!

Náš sortiment jsme v uplynulých dnech rozšířili o malířinu DULUX (Vinyl Matt, Acryl Matt, Classic White), dále o JUPOL Classic a Ekonomik, a též o antikorozní nátěry KOMAPRIM (Základ a 3v1). Všechny tyto výrobky tónujeme na míchacích strojích, u Komaprimu máme k dispozici i hotové odstíny.

Barvy si od nás může odvézt za příznivé ceny každý, od domácího kutila po velké zpracovatele. Stačí nás navštívit v našich centrálních skladech v Praze 4 - Libuši a v Brně na Kaštanové 34. Pokud jste profesionální malířská nebo kovozpracující firma, domluvíte si na místě optimální odběrní slevu, a úspěšně tak budete moci vstoupit do nastávající malířské sezóny.

dulux-letak

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.