H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Lazury a oleje Colorex ve slevě až -16 %!

Podzim je optimální dobou pro nátěry dřeva - slunce již nepraží, barva či olej nezasychají pod štětcem, ale vpíjí se do hloubky, dřevo je tak lépe impregnováno.

Proto i my vám vycházíme vstříc, a nabízíme speciální slevu na  špičkovou lazuru Colorex Norden včetně penetrace Grundolja 1-Klasik ve výši -10 %. Tato lazura se vyznačuje dlouhodobou trvanlivostí, je k dispozici v 10 odstínech přírodních dřevin nebo ji lze tónovat v žádaných moderních odstínech světlé šedi nebo klasické švédské červenohnědé „Falun Röd“.

Kdo upřednostňuje místo lazur spíše napouštění dřeva přírodními oleji, může využít slevu na speciální tungový olej Colorex Orient ve výši -16%. Tento typ oleje má vyšší penetrační schopnost než klasické oleje na bázi fermeže, používá se jak na fasády, tak i na terasy. U provozovatele vyhlídkové lodní dopravy Pražské Benátky s.r.o. se osvědčil jako nejtrvanlivější výrobek na napouštění dubových přístavišť a teras.

Akce Terasové oleje -12 %

V letošním horkém létu byly dřevěné terasy enormně namáhané, je proto potřeba je před zazimováním důkladně ošetřit. Abychom Vám usnadnili rozhodování, zda koupit u nás kvalitní německý výrobek anebo cosi levného neznačkového kdesi v baumarktech, nabízíme Vám zajímavou podzimní slevu ve výši

                                                      - 12 %

na terasové oleje Scandiccare včetně jejich zakázkového tónování (Terasový olej světlý, tmavý), a to až do 31. října 2019. Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodáním až k Vám domů.

Podzimní fasádní sleva Herbol

Končí letní vedra, začíná optimální doba pro obnovu poškozených fasád dříve než začnou ranní mrazíky. Pokud se při opravě rozhodnete pro některou z profesionálních fasádních barev Herbol,  tak budou v tomto období zlevněny  

o  10%

Akce se týká všech fasádních barev včetně tónovacích bází a penetrací:


Slevová akce probíhá od 1. září do 31. října 2019.

Bläueschutzgrund levnější!

Výborná zpráva pro všechny, kdo se chystají ošetřit dřevo lazurami Herbol Offenporig. Cena protiplísňové penetrace Bläueschutzgrund byla v uplynulých dnech výrobcem výrazně snížena, např. u balení 5 L dělá sleva téměř 200 Kč!

Penetrace je nepostradatelná především u světlých lazur, její vynechání se rychle projevuje vznikem šedomodrých skvrn na povrchu dřeva.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.