H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

 

PF 2019

Poklidné prožití vánočních svátků
a v novém roce 2019 dostatek zdraví,
pohody a spokojenosti
Vám přeje

Michal Čech
a všichni pracovníci firmy
H - COLOR s.r.o.

Akční slevy

Dulux, JUB, Komaprim - nově v nabídce H-Coloru!

Náš sortiment jsme v uplynulých dnech rozšířili o malířinu DULUX (Vinyl Matt, Acryl Matt, Classic White), dále o JUPOL Classic a Ekonomik, a též o antikorozní nátěry KOMAPRIM (Základ a 3v1). Všechny tyto výrobky tónujeme na míchacích strojích, u Komaprimu máme k dispozici i hotové odstíny.

Barvy si od nás může odvézt za příznivé ceny každý, od domácího kutila po velké zpracovatele. Stačí nás navštívit v našich centrálních skladech v Praze 4 - Libuši a v Brně na Kaštanové 34. Pokud jste profesionální malířská nebo kovozpracující firma, domluvíte si na místě optimální odběrní slevu, a úspěšně tak budete moci vstoupit do nastávající malířské sezóny.

dulux-letak

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Novinka sezóny!

Speciální barva na okna

Tixotropní rozpouštědlová barva na dřevo do exteriéru a interiéru. Speciálně vhodná pro  nátěry oken, nábytku i dalších dřevěných povrchů. Barva splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Díky tixotropním vlastnostem se bez problémů aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. Barevné tónování na míchacích strojích Colorex-MIX.

Barva je modifikací původní švédské barvy Trogen podle požadavků profesionálních natěračů.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.