H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy a novinky

2x letní švédská akce Colorex

Švédská malířská barva Colorex MULTIMATT

Kvalitní, vodouředitelná, sněhově bílá barva Colorex Multimatt

Balení 10 L, běžná ceníková cena 1238,- Kč/bal. vč. DPH

Akce: Kup více, plať méně!

1 ks: sleva 19 % ..................... 1003,- Kč / balení

2 a více ks: sleva 39 % ............ 755,- Kč / balení

 

Při nákupu v eshopu bude množstevní sleva odečtena dodatečně při potvrzení objednávky.

Švédská speciální barva Colorex FÖNSTER PLUS+

Barva na okna Colorex FÖNSTER PLUS+ (obdoba Herbol Venti 3Plus)

Akční sleva -33%

bílá 0,9 L: původní cena 447 Kč ......... nyní: 298,- Kč

bílý 2,7 L: původně 1189 Kč ............... nyní: 798,- Kč

Veškeré uváděné ceny jsou konečné vč. 21 % DPH.

Neplatí žádné další firemní ani jiné slevy.

Akce na oba produkty trvá do 15.07.2021. 


Akční sleva 15 % Fasádního a Pergolového oleje

Ostatní prudce zdražují, my nabízíme slevu! Neváhejte proto a impregnujte Váš dřevěný dům nebo pergolu kvalitními oleji německé značky Scandiccare.

Pozor, slevová akce běží pouze ve dnech 01.06. až 31.07.2021!

A technická rada na závěr - pokud místo bezbarvých olejů použijete olej natónovaný do přírodních světlých nebo sytých odstínů, trvanlivost napuštění se několikanásobně prodlouží!

Švédská lazura Colorex Norden v akci!

Colorex NORDEN - použijte na ochranu dřeva jednu z nejlepších tenkovrstvých lazur na bázi alkydových pryskyřic na našem trhu. Má klasický ušlechtilý vzhled, je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit fungicidním přípravkem proti zamodrání. Lazura se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX i do moderních pastelových odstínů (švédská červená, světlá šedá).

V období od 01.06. do 31.07.2021 obdržíte veškeré odstíny ve všech baleních se slevou 13 %!

A potom prý je třináctka nešťastné číslo!

Jarní fasádní sleva Herbol

Jaro je na postupu, optimální doba pro obnovu zimou poškozených fasád. Pokud se rozhodnete pro některou z profesionálních fasádních barev Herbol, získáte je se slevou

10 %

Akce se týká všech fasádních barev včetně tónovacích bází a penetrací:

Slevová akce probíhá od 10. května do 30. června 2021.

Soutěž Herbol Historic 2019

Vyhodnocením poroty skončil již 12. ročník soutěže o nejlépe obnovenou historickou fasádu v uplynulém roce za použití barev Herbol. V porotě zasedli za památkáře Ing.arch. Miloš Solař, Ph.D. (NPÚ-GŘ, Praha) a Ing.arch. Pavel Wewiora (NPÚ, územní odborné pracoviště v Brně), za architekty Ing.arch.Tomáš Šantavý (Proj. ateliér pro architekturu a pozemní st. s.r.o.) a Ing. arch. Marek Tichý (ARCHATT s.r.o., Brno), a za technology Ing. Pavel Jakoubek (St...udio acht s.r.o., Praha) a Ing. Michal Čech, CSc. (H-Color s.r.o.).

Vítězný vavřín získal Millesimovský palác v Praze 1, Celetné 13 - rozlehlý barokní palác s pestrou historií, který zažil italský hraběcí rod, Ústav marxismu-leninismu i vědce z Univerzity Karlovy. Obnovu provedla firma Avers s.r.o.

Druhý v pořadí skončil soubor osmi domů v Tomášské ulici v Praze na Malé Straně, restaurovaný pro potřeby Parlamentu ČR firmou Oliver Braun s.r.o.

Na třetí místo dosáhla Státní opera Praha, prováděcí firma Terrigena Sart s.r.o. Na dalších místech skončily 200 let stará bývalá škola v Měčíně u Klatov a dřevěný lovecký zámeček Šámalova chata na Nové Louce v Jizerských horách.

Na většině staveb byla použita vápenná barva Herbol Mineralfarbe, pouze na Státní opeře předepsali památkáři barvu silikátovou. Dřevěná Šámalova chata byla obnovena dvojitým nátěrem rozpouštědlové lazury Offenporig Pro-Décor v tmavém odstínu palisandr.

Detailnější informace k letošnímu vyhlášení soutěže Herbol Historic najdete zde.

Bläueschutzgrund levnější!

Výborná zpráva pro všechny, kdo se chystají ošetřit dřevo lazurami Herbol Offenporig. Cena protiplísňové penetrace Bläueschutzgrund byla v uplynulých dnech výrobcem výrazně snížena, např. u balení 5 L dělá sleva téměř 200 Kč!

Penetrace je nepostradatelná především u světlých lazur, její vynechání se rychle projevuje vznikem šedomodrých skvrn na povrchu dřeva.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1349,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.