H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Akční slevy

Prázdninová sleva Herbol - Offenporig

Chataři a chalupáři pozor! Již se vám nechce stále dokola natírat Vaše dřevěné štíty lacinými lazurami, které však vydrží sotva jeden dva roky?

Od 20.června 2018 nabízíme všem zájemcům vynikající lazuru Offenporig Pro-Décor se slevou 6 %!

Akce se týká všech 15 odstínů včetně speciálně tónovaných, běží ve všech velikostech (0,75 L, 2,5 L, 5 L) a trvá do 31.července 2018.

Herbol na Hrad! Volte Herbolux PU-Satin!

Nevíte, koho v příštích dnech volit? Dejte na nás a volte ušlechtilý email Herbolux PU-Satin!
Již okolo roku 1985 byl pro obnovu dřevěných ostění Španělského sálu na Pražském hradu dovezen z tehdejšího západního Německa špičkový polomatný bílý email Seiden-Herbol. Při kompletní renovaci sálu v roce 2006 byl použitý jeho nástupce - polyuretan-alkydový rozpouštědlový email Herbolux PU-Satin. Barva má dokonalý rozliv, nejsou vidět tahy štětcem. Bez problému lze pracovat i ve svislé poloze, aniž by docházelo ke stékání barvy. Herbolux PU-Satin se aplikuje v kombinaci se základem Herbolux Grund buďto bílý nebo natónovaný ve světlých a středně sytých odstínech.

Oba produkty nabízíme nyní s akční slevou ve výši 12 %.

Volte rychle, akce končí 30. dubna 2018!

Colorex lazura Norden 15 % zdarma

Špičková lazura na dřevo, odzkoušená drsným severským klimatem. Testování v nezávislé zkušebně prokázalo, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu. Lazura Norden se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva, ve dvou šedých a typickém červenohnědém odstínu (švédská červená). Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja 1-Klasik, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura je nyní ve speciální akční slevě 15 %, odstín vlašský ořech má extra slevu plných 43 %!! Akce končí 30.06.2018.

Tvrdovoskový olej - aktuálně 10 % zdarma!

Profesionální rychleschnoucí nátěr na podlahy s vysokou povrchovou tvrdostí pro masivní dřevěné dílce, jako např. podlahy v interiérech. Zvýrazňuje povrchovou kresbu dřeva a vytváří bezbarvý polomatný povrch.

Materiál je téměř bez zápachu, proniká rychle do podkladu. Umožňuje dva nátěry v jediném dni. Při optimálním zpracování je podlaha po cca 12 hodinách schnutí již opět provozuschopná.

Tekutý vosk je vhodný pro veškeré suché savé podklady jako např. dřevěná schodiště a podlahy, korkové desky, parkety.

Obě balení 1L, 3L nyní s akční slevou ve výši 10 %. Akce končí 30. června 2018!

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.

Jarní slevová akce olejů -10 %

S příchodem jara vyndaváme opět na denní světlo zahradní nábytek, impregnujeme dřevěné terasy. Abychom Vám usnadnili rozhodování, zda koupit u nás kvalitní německý výrobek anebo cosi levného neznačkového kdesi v baumarktech, nabízíme Vám zajímavou jarní slevu ve výši 10 % na nejvýznamnější produkty Scandiccare (Olej na zahradní nábytek, Terasové olej světlý, tmavý i zakázkové tónování), a to až do 30. června 2018.

Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodávlou až k Vám domů.

Jarní fasádní sleva Herbol

V květnu začínají opravy fasád. Proto i my vám vycházíme vstříc, a u veškerých
fasádních barev Herbol jsme se rozhodli Vám nabídnout doplňkovou

slevu  10%

přičtenou k Vašim dosavadním odběratelským slevám!  Akce se konkrétně týká těchto produktů:  

Tedy kdo má např. trvalou slevu 12 %, dostane na fasády 22 %!
A pokud jste zatím žádnou slevu neměli? Potom obdržíte na Vaši objednávku právě oněch 10%! 

Akce probíhá od 1. května do 30. června 2018, barvy dopravujeme na Vaši stavbu do 48 hodin, fasádní vzorky jsou bezplatné.