H-color Herbol Scandiccare Colorex
Položit dotaz

Poradna barvy-laky

Rychleschnoucí barva na kovy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co ze sortimentu byste nám doporučili pro nátěr kovových zárubní. Zárubně jsou nově osazené, opatřené světle šedým základním nátěrem. Jedná se o vstupní dveře do bytu, proto bychom potřebovali rychlejší dobu zasychání, aby bylo možné dveře ještě tentýž den možné zpět osadit do zárubně a zavřít, aniž by byly poškozeny dveře nebo nový nátěr zárubně.

zobraz odpověď

Oprava nátěru radiátoru

Dobrý den, využívám této možnosti a prosím o radu. Potřebuji natřít staré litinové radiátory, snažila jsem se je obrousit, ale nic moc. Mají hrbolky a místy propadliny, místy oloupaný lak. Není možné je demontovat a řešit pískováním atd. Jaký bych měla zvolit postup a materiál, abych nebyla zklamaná?

zobraz odpověď

Nátěr pozinkované střechy

Máme sedlovou střechu ze všech čtyř světových stran a ještě k tomu ve svahu. Tato střecha je z pozinkovaného plechu, 50 let stará a 3x natíraná (bohužel nevíme jaký druh barvy byl použit) a nyní se už místy už loupe.

Vzhledem k tomu, že se jedná o 2 podlažní domek s půdou a ještě k tomu ve svahu, tak bychom chtěli poradit tak, aby nám natření střechy vydrželo co nejdéle. Doslechli jsme se, že Vaše barvy jsou špičkové kvality. Bohužel nemáme bližší informace jaká barva se hodí na starý pozinkovaný plech, zda je nutná penetrace a taktéž neznáme technologický postup prací při nátěru střechy.

Bydlíme u Frýdku-Místku ve Staříči a dle Vámi přiloženého seznamu ve FM zastoupení nemáte-jen v Ostravě. Z tohoto důvodu jsem se na Vás obrátila o radu za což Vám předem děkuji.

zobraz odpověď

 


tvorba webových stránek