H-color Herbol Scandiccare Colorex

O nás

Fasádní a interiérové nátěry, barvy na dřevo a kov, lazury, nátěry na beton, speciální produkty pro památkovou péči – to je široká nabídka německých profesionálních barev a laků HERBOL, která nadchne každého díky snadnému zpracování i dlouhodobé trvanlivosti. Od roku 1992 se barvy této značky uplatnily na tisících objektů po celé republice – od rodinných domů až po rozsáhlé fasády středověkých paláců či chrámů.

Návrat k přírodním produktům představují oleje a vosky SCANDICCARE německého koncernu Vosschemie. Hloubková impregnace dřeva vychází z principů, které používali severští Vikingové již před mnoha staletími a které platí při impregnaci venkovních teras či napouštění dřevěných fasád dodnes. Od stejného výrobce jsou k dispozici též akrylové a polyesterové tmely na dřevo a kov PAINT SYSTÉM.

V roce 2013 přišel do České republiky s nabídkou špičkových ekologických nátěrů třetí největší švédský výrobce COLOREX. Jeho sortiment zahrnuje především širokou paletu nátěrů na dřevo, které jsou díky propracovaným výrobním postupům výrazně levnější než bývá v této kvalitativní kategorii zvykem. V nabídce dominují skvělé lazury Norden, unikátní je renovační systém na obnovu starých lazur bez nutnosti obrušování dřeva.

 


 


tvorba webových stránek