H-color Herbol Scandiccare Colorex
Barvy podle užití
Array
Položit dotaz

Nátěr na podlahu garáže

Otázka

Dobrý den, potřeboval bych doporučit nějakou dobrou barvu na novou betonovou podlahu garáže v šedém odstínu.

Známý mě poradil, že existují vodou ředitelné barvy, které rychle zasychají a vytvrzují. Je to pravda? Máte něco podobného v nabídce a kde v okolí se dá materiál případně koupit? Děkuji.


Naše odpověď

Podmínkou úspěšného nátěru garážových podlah je v prvé řadě kvalitní beton bez sprašujících podrcených vrstev a bez mastných olejových skvrn. Pro vlastní nátěr je nutné použít speciální produkty pro tento účel, které odolávají změkčovadlům obsaženým v pneumatikách vozů.

Pokud by se použily například barvy na podlahy teras pro pěší provoz, dojde k tomu, že především v létě se horká pneumatika k nátěru přilepí a při odjezdu ho odtrhne od betonu.

V naší nabídce je k dispozici speciální vodouředitelný nátěr WILCKENS - Garagenboden, vysoce otěruvzdorný a odolný proti působení chemických látek. Dodává se v balení o velikosti 2,5 L, které vystačí v běžné garáži (18 m²) na jeden celoplošný nátěr. S ohledem na savost betonu jsou nutné celkem 2 nátěry.

K dispozici jsou dva odstíny, tmavší RAL 7001 (stříbrošedý) a světlejší RAL 7032 (štěrkově šedý), které lze případně dotónovat do dalších obdobných odstínů na míchacích strojích. Další podrobnosti o barvě naleznete na iWilckens.cz > barvy na beton.


Na Váš dotaz odpovídá

Ing. Michal Čech, CSc.
tel. 603 477 869
e-mail: cech@h-color.cz


 


tvorba webových stránek